Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
To ciekawe, jak takie mikusie ze żwirki i wigury mogą spokojnie żyć, że im się urząd skarbowy do dupy nie przyczepi. Toż oni cały czas coś bez zezwolenia działają, i co? Ano nic, pewnie tak można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mażna, można i to legalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie oszukał proboszcz miałem być wiecznie zbawiony a jakoś nic nie czuje. Opyliłem mu za pół ceny jedyne i nie powtarzalne ręcznie polerowane stalowe latarnie żeby żaden cieć w okolicy nie mógł mu podskoczyć z disajnem a on mnie tak okrutnie oszukał..... a latarenki są wypas. Oszukali mnie w Carrefourze bydlaki na cenie półkowej olej kosztował 15.99 a po odejściu od kasy zobaczyłem 25.99 świetnie nie? Na śledziku też mnie przyżenili 5 zeta. Jawna kpina...... pani śmiejąc się powiedziała że trzeba uważnie kupować a nie się bulwersować. Oszukiwali mnie pracodawcy co twierdzili że życie mi ratują 800zł mi proponując z czego dotacji jeszcze chcieli z PUP. Jawnie mnie traktując jak niewolnika za grosze i nabijając się ze mnie. Nie jeden to przeczyta jak własny życiorys. Dlaczego dajecie się dymać Ludzie? Dlaczego można dymać z kasy olaczków? Bo mamy świetne prawo które studiuję codziennie może i mi uda się wydymać dużo i za raz jak znajdę haka. W TYM KRAJU NIE ZNAJOMOŚĆ PRAWA MOŻE DUŻO KOSZTOWAĆ. I BÓG ZAPŁAĆ HEHE.
Kup sobie okulary +5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiciarz z JARMEBU- ostrzegam brrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu, ucz się (pilnie prawa), bo "nauka to potęgi klucz" jak mawiał niedościgniony AM w swojej bajce. Ale ucz się nie z kodeksów a z życia ciulasów i tych którzy dymają prostaków bazując na ich uczciwości i naiwności. Tylko naśladuj tych skutecznych, nie tego z Delfina, co lecząc stres narkotyki popijał horyłką z lakierem do paznokci i w widzie wypie-lił za nawias. Bo jak kołujesz musisz być silny i pod sufitem dobre krążenie, by cię stres w nawyk nie wpędził. Telefonów bym ci parę dał ale one już na czuwaniu u innych to po co i twój miałby na listę wejść. A tych opisywanych ze stron 1-5 nie naśladuj bo ich czas już minął a w kaganku resztka oliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, jak takie mikusie ze żwirki i wigury mogą spokojnie żyć, że im się urząd skarbowy do dupy nie przyczepi. Toż oni cały czas coś bez zezwolenia działają, i co? Ano nic, pewnie tak można...
Słyszałem, że mają zakaz prowadzenia działalności gospodarczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że mają zakaz prowadzenia działalności gospodarczej
To mało powiedziane, oni na bialskim rynku są parchaci, nikt ich nie chce znać, czuć od nich trąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mało powiedziane, oni na bialskim rynku są parchaci, nikt ich nie chce znać, czuć od nich trąd
Jeszcze raz, dokładnie co to są za szumowiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A imię ich jest: Tadeusz, Krzysztof i Karol. Ich credo: oszukać naiwnych, obiecać, nie dotrzymać słowa, śmiać się z głupków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych Mikucewiczów znają wszyscy. Niejednych oszukali. Dziwi nas tylko, że są ludzie, którzy mają odwagę dawać im jakieś zlecenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze. http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych ludzi jest coraz mniej, natomiast zawiązany komitet wierzycieli jest coraz bardziej niecierpliwy. Windykacja wobec tego(tych) dłużników) przybiera konkretny wymiar. Już niedługo wierzyciele podadzą do publicznej wiadomości terminy licytacji  nieruchomości dłużników. . Informacje ukażą się w Słowie Podlasia i na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coś się rusza, będą ich licytować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz, dokładnie co to są za szumowiny?
Dewianci od palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaopatrują się w Sarnakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są skompromitowani ludzie w Białej Podlaskiej, wszyscy o tym wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A US wie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A US wie???
Wie,tylko nic nie robią,chleją razem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz Mikucewicz pochodzi z Piszczaca. A kto z członków władz Białej Podlaskiej pochodzi z Piszczaca??? Kto wie? Ha, ha , ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...